Krátký úvod k veřejné sbírce

1. 11. 2018

Vážení,

dovolte mi krátký úvod k veřejné sbírce. Náhoda změnila život teprve 20 leté dívky, úspěšné studentky, milého a vstřícného člověka. O tom, co se stalo, si můžete přečíst zde.

Proč jsme se vlastně rozhodli zorganizovat veřejnou sbírku? Příběh Elišky jsem zpočátku pozoroval z povzdálí. Byla studentkou mé manželky, která mi jako první sdělila, co se stalo. Příběh jsem vyslechl, vyjádřil politování, ale o celé situaci dál nepřemýšlel. Pouze však do chvíle, než jsem se s Eliškou setkal. Těžko se popisuje trápení, které dívka prožívá, ani mně nestačí slova. A to jsme se setkali ve chvíli, kdy se Eliška postupně učí chodit, orientovat v prostoru, dokáže se sama napít, s pomocí najíst, správně artikuluje. To vše se znovu naučila. Stále však nevidí, a je proto odkázána na pomoc jiných.

Dle sdělení lékařů největšího pokroku lze dosáhnout do roka od onemocnění. Naší prioritou je proto zajistit úhradu léčby na Neurorehabilitační klinice AXON, která se mimo jiné specializuje i na zrakové postižení. Potřebná částka je 81800,- Kč měsíčně. Potvrzení naleznete zde.

Pro shromáždění finančních prostředků jsme zvolili formu Veřejné sbírky. Transparentní účet byl za tímto účelem založen v souladu se zákonnými předpisy. Zde

Závěrem chci dodat, že Eliška je člověk, který se nevzdává. Za celou dobu, kdy jsem s ní v kontaktu, si nikdy nestěžovala, byla vděčná za každou pomoc, a navíc dokázala být i veselá. Proto Vás touto cestou prosím o jakýkoliv příspěvek, který nám pomůže pokrýt náklady léčby. Žádná pomoc není malá.


Zpět na úvodní stránku

Aktuálně

5. 8. 2019 Pomoc pokračuje

10. 1. 2019 Faktura za terapii - prosinec 2018

14. 11. 2018 Faktura za terapii

10. 11. 2018 Kontakty

1. 11. 2018 Krátký úvod k veřejné sbírce

Jak přispět

Přispět můžete zasláním libovolné částky na transparentní účet:
55165515/5500
Samozřejmostí je vystavení darovací smlouvy na vyžádání.

Kontakt

organizátor sbírky
EMS Gold Investments, s. r. o.
tel.: 775 610 313
hlista@ems-sro.cz